M133NVFC R5 1.2 HP 835 G6 40 Pin Paper Led Screen L42696-ND2 Laptop LCD Replacement
Shenzhen Shengchuang Jingcai Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : IVO
Model Number : M133NVFC R5 P/N L42696-ND2
Place of Origin : made in china
MOQ : 50pcs/box
Price : Call Me Now
Payment Terms : Western Union, T/T, MoneyGram
Supply Ability : 5000pcs
Delivery Time : 5-10 work days
Application : For HP EliteBook 835 G6 LCD Replacement
Product Name : LCD replacement IVO M133NVFC R5
Size : 13.3" 1920x1080 eDP 40pin
Model No. : M133NVFC R5 P/N L42696-ND2
Warranty : 90 Days
Testing : Test All Before Shipping
Shipping : DHL UPS FEDEX TNT By Air By Sea
Lead Time : In Stock
Contact Now
M133NVFC R5 1.2 HP 835 G6 Screen L42696-ND2 Laptop LCD Replacement
Laptop LCD Replacement Replacement Descriptions:
Compatible For :HP EliteBook 835 G6 M133NVFC R5
LCD Replacement
  • IVO M133NVFC R5 1.2  L42696-ND2
  • 1920x1080 FHD 120Hz eDP 40pin NON-TOUCH
  • 13.3" Laptop LCD Screen